День гідності

     21 листопада в приміщенні бібліотеки Пулинської селищної ради відбулася патріотична година до 5-ї річниці Революції  Гідності і Свободи «За мир в Україні, за гідність кожної людини».


         Присутніми на заході були учні 1 курсу Пулинського професійного ліцею  на чолі з майстрами виробничого  навчання Ващенком  А.А. і Стрельченко І.В.         Розпочала патріотичну годину завідуюча  бібліотекою Олена Грозовська, яка зупинилась на подіях 2013 року, етапах Євромайдану.         Учням  продемонстровані документальні стрічки про Україну і про події, які відбулися  на Майдані Незалежності 5 років тому. Продовжила тему бібліотекар відділу обслуговування Людмила Пашківська.

   Запалили свічку і хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Майдані і під час проведення АТО, а також наших земляків -  Олександра Чернявського і  Сергія Ковнацького.
В бібліотеці створено книжкову виставку до Дня Гідності і Свободи організовано книжкову виставку "Наш дух не зламати, свободу не вбити" біля якої учнів ознайомили з літературою по даній тематиці.

Комментарии