Зустріч з мистецтвом у бібліотеціНапередодні 204- річчя від дня народження Т.Г.Шевченка в бібліотеці Пулинської селищної ради
було організовано виставку робіт теперішніх і нинішніх учнів викладача художніх дисциплін художнього відділу Пулинської школи мистецтв Олени Миколаївни Рачкован "Думи мої,думи мої,квіти мої діти".


В книгозбірні зібралось багато відвідувачів:учні місцевої ЗОШ 1-3 ступенів 5-Б,10-А,10-Б, (вчителі Плосковітов М.А і Сірик І.М.)
Викладач розповіла ,що початком створення виставки послужила робота колишнньої учениці Левицької Ю.-дипломанта Всеукраїнського конкурсу,присвяченого Шевченківським дням до вірша "Наймичка".На виставці представлені роботи Богатирчук О.,Ліхтанського Б.,Глотової Х.,Гаврилюк Б.,
Кравченко О.,Димнич Ю.Учні Кравченко І.,Сафонова В.,Кищак Д.,чиї роботи представлені,
біля виставки декламували вірші Т.Г.Шевченка.
Після виступу Рачкован О.М. присутніх з книжковою виставкою "Ти в моєму серці Україно,думкою Шевченка гомониш " ознайомила завідуюча бібліотекою О.А.Грозовська.
На закінчення голова Пулиського ОТГ Гаврилюк О.С.і керівник гуманітарного відділу Андрійчук Г.С.привітали дівчат і жінок з наступаючим святом 8-Березня і вручили квіти Олені Миколаївні.

Комментарии